Ubytování v Českém ráji
Penzion DoNi Libošovice

Ubytování v Českém ráji penzion DoNi LibošoviceUbytování v Českém rájiczendeOkolí


Hrad Kost Hrad Kost

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Kost je středověká pevnost v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází v České republice , přibližně 24 km severovýchodně od města Mladá Boleslav , v oblasti pískovcových..


Vesec u Sobotky Vesec u Sobotky

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vesec u Sobotky je malá vesnička ležící v České republice, asi 90km severovýchodně od hlavního města Prahy. Vesec u Sobotky je správní částí obce Libošovice a leží na okraji CHKO..


Údolí Plakánku Údolí Plakánku

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Údolí Plakánku je Národní přírodní rezervace v České republice. Nachází se v Českém Ráji , asi 4 km od města Sobotka . Údolí Plakánku je krásné zelené údolí mezi pískovcovými ska..


Zámek Humprecht Zámek Humprecht

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice . Barvitá historie zámkuZámek Hum..


Sobotka Sobotka

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Sobotka je město v jižní části Českého ráje v České republice. Město je rekreačním a turistickým letoviskem. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. So..


Hrad Trosky Hrad Trosky

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Trosky je zřícenina, která se nachází v oblasti Český ráj, v České republice . Leží mezi městy Jičín a Turnov . V období romantismu byl Hrad Trosky častým námětem básníků a..


Zámek Hrubá Skála Zámek Hrubá Skála

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Hrubá Skála je romantický zámek asi 7 km jihovýchodně od Turnova v Českém ráji . Zámek stojí na dvou pískovcových skaliscích vysokých 60 m.Počátky zámkuNa místě nynějšího ..


Hruboskalsko Hruboskalsko

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hruboskalsko je jedno s nejkrásnějších skalních měst. Nachází se přibližně 5 km za městem Turnov , směr Jičín , v centru Českého ráje, v České republice . Jsou pro něj charak..


Příhrazské skály Příhrazské skály

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Příhrazské skály jsou pískovcové skalní město. Nacházejí se nedaleko vrchu Mužský v Českém ráji cca 6 km severovýchodně od města Mnichovo Hradiště v České republice. Příhrazské ..


Borecké skály Borecké skály

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Borecké skály jsou jedinečná přírodní památka v oblasti pískovcových skal a starých borovicových porostů. Nachází se v České republice , mezi městem Rovensko pod Troskami a obcí..


Kopicův statek Kopicův statek

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kopicův statek je roubená usedlost z druhé poloviny 18. století. Nachází se v České republice , v Českém ráji , nedaleko Turnova , u obce Kacanovy . Významná památka lidové arc..


Zvonice Rovensko pod Troskami Zvonice Rovensko pod Trosk..

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zvonice Rovensko pod Troskami je starobylá zvonice s obrácenými zvony. Byla postavena v roce 1630. Původně zde stála jiná zvonice, postavená zřejmě během 16. století. Ta však byl..


Hrad Valdštejn Hrad Valdštejn

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Valdštejn se nachází v Česku , v Libereckém kraji, nedaleko města Turnov . Je nejstarším hradem v Českém ráji .Základní informaceHrad Valdštejn byl založen v první polovině ..


Mužský Mužský

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Mužský je čedičový vrch s nadmořskou výškou 463 m. Nachází nad stejnojmennou obcí v Českém ráji nedaleko města Mnichovo Hradiště v České republice. Mužský je nejvyšší bod oblasti..


Prachovské skály Prachovské skály

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..


Hrad Valečov Hrad Valečov

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Valečov je hradní zřícenina, která se nachází v České republice, nedaleko města Mnichovo Hradiště . Přibližně 3 km od dálnice Praha - Liberec. Hrad Valečov byl založen na po..


Jinolické rybníky Jinolické rybníky

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..


Drábské světničky Drábské světničky

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště . Z historie hraduDrábské světn..


Židovský hřbitov  Turnov Židovský hřbitov Turnov..

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

V Turnově, srdci Českého ráje, nachází se jediný židovský hřbitov v semilském okrese. Rozprostírá se na místě kde by jej málokdo čekal, pod mostem rychloproudé silnice, vedle kru..


Turnov Turnov

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Je zde na co se koukat. Zaujme Vás jistě Muzeum Českého ráje, které má mnoho sbírek různých minerálů, sbírky geologické i historické. Moc se mi líbily. Poblíž Turnova se dá navšt..


Pivovar Svijany Pivovar Svijany

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Pivovar Svijany je jeden z největších nezávislých pivovarů v České republice . Nachází v Libereckém kraji, nedaleko Turnova , v obci Svijanský Újezd. Stojí u rychlostní komunikac..


Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Mnichovo Hradiště je město asi 70 km na severovýchod od Prahy , v České republice . Nachází se 30km jižně od města Liberec a 20 km severně od města Mladá Boleslav . Město má ..


Zřícenina hradu Rotštejn Zřícenina hradu Rotštejn..

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zřícenina hradu Rotštejn je zachovalá část bývalého hradu Rotštejna. Nachází se asi 9 km severovýchodně od města Turnov v Českém Ráji , v České republice . Hrad Rotštejn býval p..


Zámek Hrubý Rohozec Zámek Hrubý Rohozec

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Hrubý Rohozec se nachází ve městě Turnov v Českém ráji . Na místě nynějšího zámku byl postaven raně gotický hrad údajně již ve 13. století rodem Markvarticů. Kolem roku 16..


Rozhledna Tábor Rozhledna Tábor

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Tábor se nachází na vrcholu stejnojmeného kopce. Rozhledna leží poblíž měst Jičín a Lomnice nad Popelkou v České republice . Rozhledna Tábor byla postavena v 19. stol..


Zámek Mnichovo Hradiště Zámek Mnichovo Hradiště

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Mnichovo Hradiště je barokní sídlo, které se nachází ve městě Mnichovo Hradiště , cca 20km severně od města Mladá Boleslav v České republice . Původně zde stál renesanční ..


Muzeum Mnichovo Hradiště Muzeum Mnichovo Hradiště

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Muzeum Mnichovo Hradiště se nachází ve městě Mnichovo Hradiště v České republice. Muzeum vzniklo na základě sbírek pro národopisnou výstavu, která se konala v roce 1895. Ty by..


Jičín Jičín

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Město Jičín je známo jako město pohádky, koná se tu každoročně pohádkový festival a já si tu vždy představím Rumcajse, Manku a Cipíska. ale Jinak jsou poblíž Prachovské skály a s..


Hrad Veliš Hrad Veliš

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z historie Hrad Veliš založil prav..


Rozhledna Čeřovka Rozhledna Čeřovka

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Čeřovka je vyhlídková věž. Je také nazývána Milohlídka. Nachází se na severním okraji města Jičín v Královéhradeckém kraji v České republice. Rozhledna Čeřovka stojí..


Synagoga Jičín Synagoga Jičín

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Synagoga Jičín je jedna z nejvýznamnějších a nejdochovalejších židovských staveb na Jičínsku. Leží nedaleko severovýchodního rohu náměstí v Jičíně ve východních Čechách , asi 90..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonemPenzion Český ráj
Penzion Libošovice admin Ubytování Český ráj